Prekių pristatymo ir grąžinimo sąlygos

 1. Prekių pristatymas Lietuvoje

 2. Prekės Lietuvoje pristatomos nemokamai, jeigu prekių vertė viršija 50 Eur.

 3. Atlikus užsakymą, su Jumis susisieks kurjeris, kuris perduos jums užsakytą paveikslą ar paveikslo reprodukciją.

 4. Prekių pristatymas užsienyje

 5. Šiuo metu svetainėje įsigyti paveikslus galima gyventojams iš ES šalių ir Norvegijos bei Didžiosios Britanijos.

 6. Prekių pristatymas į minėtas užsienio valstybes apmokestinamas pagal siuntų tarnybų nustatytus tarifus priklausomai nuo prekės tūrio ir svorio.

 7. Prekių pristatymo laikas į užsienio šalis gali skirtis priklausomai nuo šalies.

 8. Prekių grąžinimo tvarka

 9. Jeigu pirkėjas yra vartotojas, jis turi teisę nenurodydamas priežasties grąžinti įsigytas prekes, apie tai raštu pranešdamas pardavėjui per 14 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo dienos.

 10. Pirkėjas prašymą dėl prekės grąžinimo turi pateikti Pardavėjui elektroniniu paštu eshop@lamauskas.lt . Pranešime turi būti aiškiai nurodyta, kad pirkėjas atsisako pirkimo-pardavimo sutarties, grąžina prekę ir prašo grąžinti sumokėtus pinigus, nurodyta pirkėjo sąskaita, į kurią pirkėjas pageidauja gauti grąžinamus pinigus, prekės įsigijimą iš pardavėjo patvirtinantis dokumentas.

 11. Teise grąžinti prekę pirkėjas gali pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu nebuvo praleistas minėtas 14 dienų prekės grąžinimo terminas.

 12. Teisė grąžinti prekes nesuteikiama visoms prekėms, kurių gamyba yra atliekama pagal pirkėjo pageidavimą arba yra nestandartinių matmenų, kurie nenurodyti svetainėje.

 13. Teisė grąžinti prekes nesuteikiama elektroninėms prekėms (elektroninėms fotografijoms).

 14. Grąžinamų prekių pristatymu rūpinasi pirkėjas, kuris yra atsakingas, jog prekės bus saugiai įpakuotos ir nepažeistos. Grąžinama prekė turi būti nesugadinta, neturėti mechaninių pažeidimų žymių, nepraradusi prekinės išvaizdos, tvarkingoje originalioje pakuotėje, nenaudota. Esant prekės ar jos pakuotės trūkumų ar prekės dėvėjimo žymių, prekės grąžinimas negali būti vykdomas ir tokiu atveju pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamos prekės ir negrąžinti pirkėjui pinigų.

 15. Prekė turi būti grąžinta ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo pranešimo apie prekės grąžinimą pateikimo dienos.

 16. Pirkėjui grąžinami visi už prekę sumokėti pinigai neįskaitant prekės pristatymo pirkėjui išlaidų. Pirkėjas turi padengti tiesiogines prekių grąžinimo išlaidas. Gavęs grąžinamas prekes pardavėjas grąžina pinigus pirkėjui į jo nurodytą sąskaitą banke tik po to, kai patikrina grąžintas prekes. 

 17. Pinigai už grąžintas prekes bus pervesti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės gavimo dienos.

 18. Prekių grąžinimo teisė netaikoma ir pirkėjas negali ja pasinaudoti (grąžinti prekių) dėl pagal specialių pirkėjo užsakymą pagamintų prekių kurios nebuvo iš anksto pagamintos, kurios buvo gaminamos atsižvelgiant į pirkėjo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, arba dėl prekių, kurios buvo aiškiai pritaikytos pirkėjo asmeninėmis reikmėms.