Slapukų politika

Kas yra slapukai?

Slapukas – tai nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė išsaugo jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai joje apsilankote.

Slapukų paskirtis – suteikti svetainei galimybę tam tikrą laiką įsiminti naudotojo parinktis (pavyzdžiui, naudotojo vardą, kalbą ir kt.).

Kaip naudojame slapukus?

Interneto svetainėje daugiausia naudojami pirmosios šalies slapukai. Šiuos slapukus nustato ir kontroliuoja interneto svetainė, o ne išorės organizacija.

1 rūšis – būtini

Šie slapukai privalomi tam, kad veiktų paprastos naršyklės funkcijos. Be jų tokios paslaugos kaip krepšelis ar elektroniniai atsiskaitymai būtų neįmanomi.

2 rūšis – puslapio analizės

Šios rūšies slapukai skirti rinkti informaciją apie svetainės naudojimą. Pavyzdžiui, kokie puslapiai daugiausiai lankomi. Šiuos duomenis mes galime panaudoti svetainės tobulinimui ar statistikai rinkti. Šie slapukai nesurenka informacijos, kuri jus identifikuotų.

3 rūšis – funkcionalumui

Šios rūšies slapukai išlieka netgi uždarius naršyklę – jie naudojami funkcionalumui, tokiam, kaip prisiminti automatinį registravimąsi ir geriau pritaikyti paslaugas, skirtas konkrečiam vartotojui. Pavyzdžiui, mes galime išsaugoti jūsų užsakymo duomenis tam, kad kitą kartą atėjus jo nereikėtų surinkti iš naujo.

Konkretūs mūsų naudojami slapukai

Toliau pateiktoje lentelėje nurodyti mūsų konkretūs naudojami slapukai.

Pavadinimas

Tipas

Aprašymas

Trukmė

_ga

Analitika

Šis slapuko pavadinimas susietas su Google Universal Analytics – tai reikšmingas dažniau naudojamos Google analizės paslaugos atnaujinimas. Šis slapukas naudojamas atskirti unikalius vartotojus, priskiriant atsitiktinai sugeneruotą numerį kaip kliento identifikatorių. Jis įtraukiamas į kiekvieną svetainės puslapio užklausą ir naudojamas apskaičiuojant lankytojų, seansų ir kampanijos duomenis svetainių analizės ataskaitoms.

2 metai

_ga_*

Analitika

Šį slapuką naudoja „Google Analytics“, kad išlaikytų sesiją. 

2 metai

wp-wpml_current_language

WordPress

Išsaugo dabartinę kalbą. Pagal numatytuosius nustatymus šis slapukas nustatytas tik prisijungusiems vartotojams. 

Sesija

wp_woocommerce_session-*

WordPress

Išsaugoma kliento Woocommerce sesija apsipirkimo metu. 

Sesija

Kaip valdyti slapukus?

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Slapukus galite naršyklėje išjungti, bet žinokite, kad jeigu taip padarysite, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios būtinos, kad interneto svetainė veiktų kaip dera. Jeigu jums reikia išsamesnės informacijos apie slapukus, apsilankykite nepriklausomos šalies informacinėje interneto svetainėje www.aboutcookies.org, kurioje rasite, kaip išjungti slapukus per naršyklės nuostatas ir kaip pašalinti slapukus, kurie jau yra jūsų kompiuteryje. Norint pašalinti slapukus iš mobiliojo telefono, turėsite pasiskaityti telefono naudojimo instrukciją.

Galiojimas ir pakeitimai

Ši Slapukų politika galioja nuo 2023.01.01. Slapukų politikos keitimo atveju mes paskelbsime atnaujintą jos versiją. Slapukų politikos pakeitimai ir papildymai įsigalioja nuo jų paskelbimo momento.